Sot iu dhamë lamtumirën e fundit bashkëqytetarëve tanë të cilët humbën jetën në aksidentin tragjik në Bullgari.

62
Në mesin e këtyre viktimave janë edhe dy vajzat e kolegut tonë Xhafer Muhaxheri, dhimbja e tij dhe e të gjithë bashkëqytetarëve që humbën familjarët e tyre është dhimbje që po e bashkëndjejmë thellë si shoqëri.
Qoftë i lehtë dheu për të gjithë viktimat e kësaj tragjedie dhe shpirti i tyre le të prehet në paqe!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë