Vazhdon aksioni për largimin e veturave dhe motoçikletave në Çarshinë e Vjetër të Shkupit

185
Gjatë gjithë këtyre ditëve vazhdon të realizohet aksioni i SPB – Shkup për largimin e veturave dhe motoçikletave që në mënyrë të paligjshme qarkullojnë në Çarshinë e Vjetër të Shkupit!
Reflekto, Çarshia ka nevojë për kujdesin tënd!

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë