Vendosen semaforë në bulevardin Hristijan Todorovski Karposh

155
Kërkesat e qytetarëve janë prioritet i yni dhe këtë më së miri e dëshmon vendosja e semaforëve në bulevardin “Hristijan Todorovski Karposh” që u realizua në koordinim të përbashkët mes Komunës së Çairit dhe Qytetit të Shkupit.
Faleminderojmë Qytetin e Shkupit për bashkëpunimin dhe ekipin e NP “Rrugët dhe rrugicat” që realizuan procesin e instalimit të semaforëve të cilat dukshëm do të rrisin nivelin e sigurisë së qytetarëve në komunikacion.

Merr përditësime në kohë reale në pajisjen tënde, regjistrohuni tani.

Ju gjithashtu mund të shfletoni

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë