“Паркот на радоста” во Чаир

Во продолжение на заедничките активности со екипите на ЈП "Паркови и зеленило“ – Скопје, за подобрување и уредување…

“СКУПИ КАМЕФЕСТ”

Старата Скопска Чаршија како наш мултиетнички културен монумент секогаш не обединува околу убавината која несомнено…

Чаир мојот дом!

#ЧаирМојотДом е визијата која се обидуваме да ја реализираме преку секој проект за животната средина да рефлектира…

Оваа веб-страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитајте повеќе