Urime Fitër Bajramin

Komuna e Çairit dhe Kryetari i Komunës, prof. Visar Ganiu, gjithë besimtarëve musliman ju uron festën e Fitër…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë