Асфалтирана е улицата „7 Јули“

6
Ја асфалтиравме улицата „7 Јули“ во населба Серава во општина Чаир. Претходно на ова улица ја поставивме новата водоводна мрежа.

Добијте ажурирања во реално време директно на уредот, сега се претплатите.

Објави од иста категорија

Оваа веб-страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитајте повеќе