Честит Рамазан Бајрам

Општина Чаир и Градоначалникот, проф. Висар Ганиу, на сите верници од муслиманската вероисповед им го Честита…

Оваа веб-страница користи колачиња за да го подобри вашето искуство. Ќе претпоставиме дека сте во ред со ова, но можете да се откажете ако сакате. Прифати Прочитајте повеќе