NJ O F T I M

Ju njoftojmë se në pajtim me aktet ligjore dhe nënligjore të Ligjit për ndërtim (“Gazeta zyrtare e RM” nr. 130/09,…

FTESË

Me rastin e mbajtjes së revysë së XVI-të regjionale të këngëve, muzikës dhe valleve, të regjionit të IV-t në të…

NJ O F T I M

Të nderuar qytetarë të Topaanës! Ju ftojmë me datë 20.04.2018 (e premte), me fillim në ora 10:00, në AKSIONIN…

Ky website përdor cookies për të përmirësuar përvojën tuaj. Ne do të supozojmë se jeni në rregull me këtë, por mund të zgjedhni nëse dëshironi. I pranoj Lexo më shumë